In English
Lietuvos Taurė II

Birželio 16-17 d.d. Medžiotojų Sostinėje, Kunionyse vyko Lietuvos Taurės II etapo varžybos. Jūs žinote, kad Taurės nugalėtojas yra skaičiuojamas pagal dviejų geriausių etapų rezultatus, todėl šis etapas gali būti svarbus bendroje įskaitoje.
Kadangi sezonas pačiam įkarštyje, mūsų varžybų laikas sutapo su Latvijoje vykusiomis varžybomis, tuo pat metu Taline vyko kombinuoto medžioklinio šaudymo Europos čempionatas, nedalyvo kai kurie mūsų šauliai, kurie šią savaitę dalyvaus Portugalijoje vyksiančiose Europos Sportingo čempionato varžybose, todėl svečių sulaukėme tik iš Rusijos. Atvyko mūsų jau gerai pažįstami Kaliningrado šauliai. Nežiūrint į minėtas aplinkybes bendrai varžybose dalyvavo virš 40 šaulių, todėl galime pagirti organizatorių aktyvumą. Rezultatus galite pamatyti pagal grupes ir bendroje rikiuotėje ( Scrach)  .
Varžybos vyko 4 aikštelėse, ir tai leido per trumpą laiką įvykdyti numatytą programą. Šauliams tai labai patogu, o federacija džiaugiasi, kad mūsų sporto klubų vadovai ateina vieni kitiems į pagalbą, ir draugiškai vieni kitiems padeda įrengti aikšteles. Taip pat Rusijos sportininkai išsivežė gerus įspūdžius apie mūsų garbingą šaulių elgesį bei nešališką teisėjavimą.
Nedalyvaujant kai kuriems šauliams, kurie šią savaitę dalyvaus Portugalijoje vyksiančiose Europos Sportingo čempionato varžybose, Tomas Sujeta atkakliai iki paskutinio šūvio nenuleido rankų ir surinko vienodai numuštų lėkštelių su dviem Rusijos atstovais - I. Karasiovu bei V. Efremenko. Prireikė papildomos serijos, po to dar  ir papildomų šūvių, kad šie šauliai išsirikiuotų sekančia tvarka- pirmas Ivan Karasiov, antras Tomas Sujeta, ir trečias Viktoras Efremenko. Atkakli sportinė kova vyko ir kitose grupėse. C grupėje tik taškas skyrė Vadimą Basovą nuo kėdainiečio Mindaugo Mackevičiaus, trečią prizinę vietą iškovojo Mantas Vaitelis. B grupėje Jonas Pakalniškis iš Kauno taip puikiai šaudė antrą dieną ( 93/100) , kad nepaliko jokių vilčių nei Alvydui Rušinskiui, nei Raimondui Macevičiui.
Po pirmų dviejų Taurės etapų šauliai užėmė vietas, nuo kurių priklausys bendras Taurės nugalėtojas. Tai paaiškės Vilniuje rugsėjo 22-23 dienomis, jau pasibaigus Pasaulio Compak čempionatui Kipre.

Šiauliuose liepos 6-8 d.d. vyks neeilinis renginys- kombinuoto medžioklinio šaudymo Didžiojo prizo varžybos. Norėdami pakviesti didesnį šaulių būrį, organizatoriai kviečia dalyvauti ir tuos, kurie šaudo lėkšteles. Šių dalyvių lauks apdovanojimai lėkštelių šaudymo rungtyje, o ši rungtis bus 100 taikinių - 50 taikinių compak sportingo aikštelėje ir 50 taikinių šiek tiek pakeistoje tranšėjinėje aikštelėje. Anglai tokį šaudymą vadina Down the Line (DTL), kai viena mėtymo mašinėlė keičia lėkštelių, skrendančių tolyn nuo šaulio, skriejimo kryptis. Registracija vyksta, ir ji baigsis birželio 25 dieną, todėl nnorintys prašome paskubėti. Varžybų programa ir nuostatai yra čia.

Artėjant ilgiausiai metų dienai federacija SVEIKINA mūsų aktyvius federacijos narius  Jonus - JONĄ TALMANTĄ ir JONĄ PAKALNIŠKĮ!

2012-06-05
2014-05-27
Kviečiame šaudyti: Vilnius
Vilniuje St.Batoro g. 90a veikia LOSC šaudykla. Stendinio šaudymo centras kviečia šaudyti ir pasitreniruoti su geriausiais Lietuvos šauliais. Dirbame II-V 15-19val. Šeštadieni dirbame nuo 11.00 iki 15.00 arba suderintu metu. Kontaktinis nr. +370 656 05257
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Kėdainiai
Sodybos "Medžiotojų sostinė" šaudykla esanti Kėdainių raj. Kunionių k. Malūno g. 6 , dirba pagal poreikį iš anksto susitarus. Kontaktinis tel. 8 698 33059
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Kaunas
Kauno šaudykla kviečia pašaudyti. Adresas Didžioji g. 77, Kaunas (Zuikynė), darbo laikas nuo 9 iki 17 val., tačiau darbo grafiką galima suderinti telefonu +370 67066840
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Anykščiai
ZALA ARMS šaudykla siūlo išbandyti savo akies taiklumą ir rankos tvirtumą. Randamės Džiugų k. dal., Kurklių sen., Anykščių r. sav. Būtina išankstinė registracija!Tel: +370 657 15 155
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Šiauliai
VOLLIT šaudymo centras kviečia visus norinčius turiningai praleisti laisvalaikį ir pašaudyti įvairiais ginklais atvykti adresu Strazdų km., Šiaulių raj. darbo dienomis nuo 10.00 iki 18.00 val. Dėl pašaudymo savaitgaliais skambinti tel. 8 687 56534
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Klaipėdoj, Jurbarke, Vilkavišky ir kituose miestuose
Šaudymo entuziastų taip pat yra Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje, Šiauliuose, Šilalėj ir kituose miestuose, kur yra susirenkama treniruotis. Federacija mielai padės susisiekti su bendraminčiais.
Plačiau
Atgal Į viršų Spausdinimo versija

Tel: (+370) 656 05257

Sprendimas: UAB Interneto svetainiu dizainas