In English
Kėdainiai - Medžiotojų Sostinės Taurė

Varžybų rezultatai.
Spalio 16 d. prie Kėdainių vyko Medžiotojų Sostinės Taurės varžybos. Gal šios varžybos nebūtų reikalingos didesnio dėmesio - juk pas mus vyksta daug miesto, rajono medžiotojų ir klubų renginių, į kuriuos mielai renkasi ir gerą nuotaiką skleidžia mūsų sporto entuziastai. Tačiau šį kartą susidūrėme su keletu naujovių, kurios vertos aptarimo ir už kurias federacija dėkinga šio renginio šeimininkui.
Kaip minėjome, į varžybas buvo kviečiami medžiotojai, kuriems pasiūlyta mažesnė programa (atinkamai ir mažesnis dalyvio mokestis). Rezultatas viršijo lūkesčius - gal ir dėl to, kad Kėdainiuose aplamai yra senos geros medžiotojų šaudymo į lėkšteles tradicijos - atvyko 20 medžiotojų, ar šiaip norinčių bandyti pašaudyti į lėkšteles. Ir dauguma jų liko patenkinti, nežiūrint į nelengvus lėkštelių skrydžius.
Buvo registruojami ir komandiniai rezultatai. Įdomūs komandinių varžybų nuostatai šį kartą subūrė klubus draugėn, paskatino savo miesto patriotizmą. Norime, kad kiekvienas klubas turėtų savo tradicijas, o klubų nariai dėka geros nuotaikos ir gražaus tarpusavio bendravimo pritrauktų į savo gretas daugiau regiono žmonių. Tokios varžybos, kaip šį kartą, skatina klubo narius pergyventi dėl vienas kito, padėti vienas kitam, todėl rodo tiesų kelią, kuriuo klubams reiktų eiti toliau.
Metų sezonas artėja prie pabaigos, galime ne tik sumuoti sporto rezultatus, bet ir pasvarstyti, kokie darbai mums yra aktualiausi.
Mano nuomone, turime keletą neartų dirvonų. Pirmiausia, turime padirbėti teisėjavimo baruose. Reikia surinkti teisėjus, juos tinkamai apmokyti, aprūpinti apranga, ausinėmis, akiniais, parengti nuostatus kvalifikacinėms kategorijoms suteikti, geriausius iš jų ruošti teisėjavimui tarptautinėse varžybose bei tarptautinei kategorijai. Nuo gero teisėjavimo dažnai priklauso ir varžybų sėkmė. Beje, šiose varžybose turėjome gerą sekretoriato darbą bei keletą naujų teisėjų, kurie neblogai susitvarkė su savo darbu. Su nedidelėmis išimtimis pačioje pabaigoje ... :) (you know, what I mean)
Antras darbas - reikalinga skubiai pagerinti mūsų komunikavimą per svetainę, rengti informaciją Respublikos žiniasklaidai apie mūsų veiklą, parengti filmuotus reportažus, nuotraukas apie vykstančius renginius. 
Trečia - geriausių šaulių pasirengimas atsakingoms varžyboms. Geras šaulys yra tas, kuris pasiekia geriausius rezultatus per pačias svarbiausias,  atsakingiausias sau varžybas. Turime būrį perspektyvių sportininkų - Virgilijus Grybė, Vygandas Macevičius, Ramūnas Ralys, Tomas Sujeta ir kiti - kurie savo geriausius rezultatus turi parodyti per Pasaulio, Europos čempionatus, o miesto ar klubinio lygio varžybos jiems gali būti jau kaip pasiruošimo atsakingoms varžyboms etapai. Juk geriausiu Lietuvos šauliu mes vadiname tą, kuris užima aukštas vietas per rimčiausias varžybas ir būtent tarptautiniame lygyje.
Todėl federacijai reikia pagalvoti, kaip pasiekti šiuos tikslus, kaip pasidalinti darbais, nes vienas žmogus, didėjant darbų apimčiai, sunkiai gali viską aprėpti. 
Ir neužmirškime, kad pagrindinis mūsų noras - kad į varžybas susirinktų 100 ir daugiau dalyvių. Todėl, kaip ir krepšininkai, galime skanduoti - ŠIMTĄ, ŠIMTĄ
! :)

2011-10-18
2014-05-27
Kviečiame šaudyti: Vilnius
Vilniuje St.Batoro g. 90a veikia LOSC šaudykla. Stendinio šaudymo centras kviečia šaudyti ir pasitreniruoti su geriausiais Lietuvos šauliais. Dirbame II-V 15-19val. Šeštadieni dirbame nuo 11.00 iki 15.00 arba suderintu metu. Kontaktinis nr. +370 656 05257
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Kėdainiai
Sodybos "Medžiotojų sostinė" šaudykla esanti Kėdainių raj. Kunionių k. Malūno g. 6 , dirba pagal poreikį iš anksto susitarus. Kontaktinis tel. 8 698 33059
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Kaunas
Kauno šaudykla kviečia pašaudyti. Adresas Didžioji g. 77, Kaunas (Zuikynė), darbo laikas nuo 9 iki 17 val., tačiau darbo grafiką galima suderinti telefonu +370 67066840
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Anykščiai
ZALA ARMS šaudykla siūlo išbandyti savo akies taiklumą ir rankos tvirtumą. Randamės Džiugų k. dal., Kurklių sen., Anykščių r. sav. Būtina išankstinė registracija!Tel: +370 657 15 155
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Šiauliai
VOLLIT šaudymo centras kviečia visus norinčius turiningai praleisti laisvalaikį ir pašaudyti įvairiais ginklais atvykti adresu Strazdų km., Šiaulių raj. darbo dienomis nuo 10.00 iki 18.00 val. Dėl pašaudymo savaitgaliais skambinti tel. 8 687 56534
Plačiau
2013-11-27
Kviečiame šaudyti: Klaipėdoj, Jurbarke, Vilkavišky ir kituose miestuose
Šaudymo entuziastų taip pat yra Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje, Šiauliuose, Šilalėj ir kituose miestuose, kur yra susirenkama treniruotis. Federacija mielai padės susisiekti su bendraminčiais.
Plačiau
Atgal Į viršų Spausdinimo versija

Tel: (+370) 656 05257

Sprendimas: UAB Interneto svetainiu dizainas