In English
Nario mokestis
 Remiantis 2014 metų vasario 9 d. nutarimu bei įstatais federacijos nariu tapti gali kiekvienas veiksnus, sulaukęs 18 metų fizinis ir juridinis asmuo. Reikalinga parašyti prašymą, laikytis federacijos įstatų bei elgesio kodekso, mokėti nario mokestį kasmet.

Kviečiame per ilgai nesvarstyti ir nariu tapti dabar, arba iki pirmų federacijos varžybų.
Nuo 2015 04 11 įsigaliojo stojamasis mokestis į federaciją - 15 €. Šis mokestis netaikomas jaunesniems nei 21 metų asmenims ir tiems kas priklauso Lietuvos kombinuoto medžioklinio šaudymo federacijai. 

Nario mokestį galima sumokėti į federacijos sąskaitą SEB banke: LT177044060004859298, federacijos kodas yra 300105716

1) Narystės mokestis - 25 € fiziniam asmeniui, šis mokestis netaikomas jaunesniems nei 21 metų asmenims ir taikoma 50% nuolaida priklausantiems Lietuvos kombinuoto medžioklinio šaudymo federacijai, jei šioje jie moka visą nario mokestį. 

Be kitų įstatuose numatytų teisių ir pareigų, nariai gauna visas nuolaidas, kurias suteikia federacijos nariams įmonės bei organizacijos. Tik federacijos narių rezultatai respublikinėse varžybose yra reitinguojami.

2) Juridinis asmuo - įmonė ar organizacija moka 100 € nario mokestį už metus. Federacijos nariai turi teisę nemokamai reklamuotis federacijos tinklapyje, iš anksto suderinus gali rengti varžybas, įtraukiami į federacijos varžybų kalendorių.

Organizatoriams gavusiems federacijos pritarimą rengti vienas ar kitas varžybas (kurias organizuoja federacija t.y. taurės etapai, čempionatai ir pan.), privaloma sumokėti federacijai 6 € nuo kiekvieno dalyvio starto mokesčio, vienos dienos varžybų atveju arba 10 € dviejų dienų varžybų atveju. Reklaminės vietos (banerio) interneto svetainėje metinis mokestis 100 €. 

Jei mokama už daugiau asmenų pageidautina apie tai įrašyti mokėjimo paskirtyje. Nuotrauka pateikiama tik tuomet, kai narys nori gauti federacijos bilietą. federacijos bilietas yra išduodamas pagal pareikalavimą už papildomą 10 litų mokestį.

Atgal Į viršų Spausdinimo versija

Tel: (+370) 656 05257

Sprendimas: UAB Interneto svetainiu dizainas